Fusion Retro Books i Chris Wilkins odpowiadają za kickstarterowa zbiórkę funduszy na specjalne, coroczne wydania trzech magazynów: ZZAP! 64, CRASH oraz Fusion. Zapowiadane na święta tego roku, grudniowe wydania brytyjskich magazynów prezentują się nad wyraz ciekawie.

Zbiórka funduszy, która potrwa jeszcze przez najbliższe dwa tygodnie umożliwia nam zakup w przedsprzedaży każdego z rocznych wydań magazynów w formie drukowanej – wycenionych na 10 funtów każdy. Podstawowe progi kampanii zostały już osiągnięte, więc nie ma obaw o druk. Ciekawostkę stanowią droższe o 5 funtów wersje w formacie A4 (domyślnie – CRASH, ZZAP! I Fusion wydawane są w formacie A5).

Przewidziano też sporo bonusów: od gier Clive’a Townsenda, przez kubeczki, po plakat z okładką Fusion i podpisem Trevora Storeya. Dla kolekcjonerów autografów też się coś znajdzie – oprawione w ramki kadry z gier Nodes of Yesod, Robin of the Wood i Sidewize z podpisem Steve’a Wetherilla, albo wydrukowane screenshoty z Sensible Soccera lub Cannon Foddera z podpisem Stoo Cambridge’a. Jas Austin podpisuje się pod obrazkami z Nemesis the Warlock lub Rex, a Francois Lionet pod ujęciem z edytorem AMOS.

Wspomniana w kampanii gra Clive’a Towsenda to coś zupełnie nowego na rynku: Deep Cover kontynuuje tradycję Saboteura, więc jest się na co skusić…