Marzec zapowiada się wyśmienicie dla graczy. A przynajmniej dla posiadaczy PlayStation 4, którzy do listy zakupów będą mogli dołączyć nowy tytuł studia Team Ninja.

Nioh 2 póki co zapowiada się wyśmienicie. Dotychczasowe materiały skłaniają nas ku twierdzeniu, że ten ambitny projekt przebije pierwszą część, która zresztą i tak jest powszechnie uważana za jeden z lepszych souls-like’ów. Pojawiły się nowe filmy, które prezentują kilka istotnych aspektów gry. Po pierwsze, nagrano wejście jednego z bossów Nioha 2, Azai Nagamasę. Samego starcia niestety jeszcze nie zobaczymy:

W następnej kolejności warto się przyjrzeć 10-minutowemu filmowi obrazującemu zabawę w single playerze. Fani „jedynki” powinni od razu poczuć się jak w domu, ale widać również sporo usprawnień, takich jak niemały progres pod względem jakości animacji czy jeszcze bardziej fantazyjne uzbrojenie:

Prezentacja mutliplayera jest nawet ponad dwukrotnie dłuższa od nagrania z singla i pokazuje naprawdę sporo ze wspólnej rozgrywki. Materiał przedstawia trójkę graczy przemierzającą fragment mapy. Chyba najmocniej rzuca się w oczy waga dobrej współpracy pomiędzy wojownikami, szczególnie w trudniejszych etapach rozgrywki:

Jeżeli kogoś interesuje pełny livestream, link do niego znajdziecie w opisie każdego z powyższych filmików. Nioh 2 będzie miał swoją premierę na PS4 już 13 marca, posiadacze komputerów osobistych będą zaś musieli zaczekać do listopada.