…to zarazem bestseller wg Wall Street Journal, jak i historia spisana przez Reggie’go Fils—Aimé’go, byłego prezesa i dyrektora operacyjnego Nintendo of America, który postanowił podzielić się opowieściami o jego na szczyt, a także poradami dotyczącymi przywództwa.

To właśnie Reggie powiedział: „Jestem Reggie. Przyszedłem skopać tyłki i przejąć ster. A zależy nam tylko na robieniu gier.” podczas otwarcia konferencji Nintendo na E3 w 2004 roku, a jego historia ma być najlepszym przewodnikiem dla osób chcących odnieść sukces wbrew przeciwnościom losu.

Po raz pierwszy Open Beta wydaje książkę z pogranicza branży gier i mentoringu i to w tym samym roku co angielskojęzyczny pierwowzór. Na dodatek z oryginalną (jak w pierwowzorze) okładką.

Z książki Reggiego dowiemy się: jakim wyzwaniom stawił czoła, zaczynając jako syn haitańskich imigrantów, z czym wiąże się dotarcie na szczyt branży, jak zadawać rudne pytania

„Pięknie opowiedziana historia o tym, jak nieustraszony młody kierownik marketingu bez doświadczenia w gamingu wkroczył do zastałej branży i pomógł wynieść Nintendo i cały przemysł gier wideo do roli kulturowego molocha.” – John Sykes, prezes, Entertainment Enterprises, iHeartMedia

Reggie Fils-Aimé to wielokrotnie nagradzany innowator, który pomógł wprowadzić na światowe rynki konsole Nintendo DS, Wii, Nintendo 3DS, Wii U oraz Nintendo Switch. Dołączył do Nintendo of America w grudniu 2003 roku jako wiceprezes wykonawczy ds. sprzedaży i marketingu. W maju 2006 roku otrzymał awans na prezesa i dyrektora operacyjnego. W październiku 2019 roku został przyjęty do International Video Game Hall of Fame, a w styczniu 2020 roku otrzymał przyznawaną co roku nagrodę Legend Award od New York Videogames Critics Circle. Przed pracą w Nintendo Reggie był starszym wiceprezesem do spraw marketingu w VH1. Tam opracował zmianę w strategii stacji, koncentrując się na młodszych widzach, co przyniosło 30-procentowy wzrost oglądalności, a także wymyślił i wprowadził w życie plan marketingowy Koncertu Dla Nowego Yorku, w ramach którego zebrano ponad 35 milionów dolarów dla rodzin ofiar ataków z 11 września 2001 roku. Od czasu przejścia na emeryturę Reggie przekierował swoją energię na doskonalenie następnego pokolenia liderów biznesowych. W sierpniu 2019 roku został Liderem Rezydentem w Dyson Undergraduate Business School Leader na Uniwersytecie Cornella na rok akademicki 2019-2020. Założył również Brentwood Growth Partners, by pomóc nowo powstającym firmom w skalowaniu, a liderom w tworzeniu światowej klasy kultur miejsc pracy.

Historie spisane na 200 stronach możemy już teraz zamawiać w przedsprzedaży.