W dniach 14-15 października 2019 roku w Hotelu Metropolo w Krakowie odbędzie się dwudniowy cykl wykładów i warsztatów dla programistów, inżynierów oprogramowania i developerów tworzących w języku Java.

Kolejne spotkanie dla wielbicieli języka Java przewiduje prelekcje o najnowszych trendach, zróżnicowane case studies oraz sesje live coding. Wszystko w obecności grona specjalistów i ekspertów, dostosowane do zróżnicowanych poziomów wiedzy odbiorców (od junior developerów po senior developerów). Organizatorzy JDD2019 zapewniają, że agenda konferencji została opracowana na bazie ankiet przeprowadzonych wśród uczestników poprzedniego wydarzenia. Będą też żywe i wciągające panele dyskusyjne i javove beer-talks, a entuzjastyczne podejście do programowania ma być odzwierciedlone w luźnej atmosferze spotkania podczas after party. Konferencja JDD organizowana jest od 2006 rok przez zespół Proidea.

Szczegółowe informacje, w tym agendę wydarzenia, można znaleźć na stronie konferencji JDD2019. Bilety (w cenie od 749 zł do 1149 zł oraz zniżki dla studentów – 243,90 zł) do kupienia na tej stronie. Pixel jest patronem medialnym JDD2019.