Deweloperzy ManyDev Studio szykują Illusion Lands, czyli trzecioosobową grę akcji, która wielu osobom może się w jakimś stopniu kojarzyć z Dark Souls.

Rozpoczynając swoją przygodę w Illusion Lands, gracze wcielą się w Erwina, będącego potężnym łowcą. Jego głównym celem ma być polowanie na gigantyczne bestie, na które można się natknąć w rozległych krainach gry, przepełnionych sekretami i trudnymi wyzwaniami. Twórcy zapewniają, że gra jest wciągającym tytułem RPG, w którym przywiązano sporo wagi do szczegółów. Ma tu miejsce połączenie gatunków dark fantasy oraz science fiction, a sama historia powinna dostarczyć wielu pozytywnych wrażeń. Erwin będzie zdobywał doświadczenie, a wraz z nim przybędzie mu siły i przy okazji z pewnością natknie się na sporo przydatnych elementów wyposażenia. Krótko mówiąc, nie powinno zabraknąć poczucia wyraźnego rozwoju postaci, która będzie zdolna do podejmowania się coraz trudniejszych wyzwań.

Data premiery nie została jeszcze ogłoszona. Więcej informacji na temat Illusion Lands znajduje się na oficjalnej stronie Steam.