O online’owej wersji QuakeConu, który odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia 2020 r pewnie już wiecie (i o tym, że Bethesda będzie rozdawać Quake’a w czasie tego wydarzenia pewnie też), ale mogliście nie zauważyć, że GOG wspólnie z Bethesdą zaplanował również potężną przecenę FPS-ów i RPG-ów, za które zapłacimy drobniaki.

Dosłownie za mniej niż dziesięć złoty kupimy Arx Fatalis, Dark Corners of the Earth, Battlespire, Redguarda oraz The Ultimate Doom. Wolfenstein i Spear of Destiny kosztują łącznie 12,49 zł, tyle samo zapłacimy za Quake, Quake II i pierwszą trójkę Falloutów (wliczając Tactics) oraz Dooma II i Final Dooma w jednej paczce. Jeśli dysponujemy oszałamiająca kwotą 25,59 zł, to stać nas na Dooma 3 BFG, Fallouta 3 GOTY oraz New Vegas Ultimate.

Ceny Wolfensteina: The New Order i The Old Blood spadły do 26,99 zł. Za podstawowe edycje The Evil Within zapłacimy odpowiednio 22,49 zł i 31,09 zł. Jak ktoś ma bardzo dużo czasu na szwendanie się po bezdrożach Elder Scrollsów, to Morrowind GOTY kosztuje mniej niż 20 zł, a Oblivion niewiele ponad 25 zł. I Prey za 30 zł! Najdrożej wypada Dishonored – za Definitive Edition „Jedynki” zapłacimy 31,59, a „Dwójka” kosztuje 43,79 zł. Ale są warte każdej złotówki. No to macie 13 dni na podjęcie decyzji zakupowych. Miłego polowania, pełna lista QuakeCon Sale znajduje się w tym miejscu.