Belgijskie studio Happy Volcano przygotowuje dla wielbicieli miniaturowych wyścigów samochodowych konkurencję dla wielu graczy z obowiązkowym parkowaniem – co oznacza ściganie się na czas, drifting, odbijanie się od przeciwników i masę zabawy rozpisaną na maksymalnie sześcioro graczy.

You Suck at Parking, którego demo możemy wypróbować na Steamie powstaje równolegle na PC, kosnole Xbox, PlayStation i Switch. W rdzeniu rozgrywki są oczywiście typowe wyścigu (z wybiórczo potraktowaną symulacja fizyki, drifting oraz element nowy: gwałtowne parkowanie w ściśle wyznaczonym miejscu. Obserwowane z perspektywy top down wyścigi mają w ostatecznej formie zaproponować nam ponad setkę tras o zróżnicowanym poziomie trudności.

„Do tej pory bardzo zachęciła nas reakcja na You Suck at Parking, co sprawiło, że jeszcze chętniej rozmawiamy o ekscytującym trybie wieloosobowym w grze. Gracze mogą spodziewać się, że w nadchodzących miesiącach usłyszymy więcej szczegółów na temat tego, co mamy w zanadrzu – zarówno dla trybu wieloosobowego, jak i reszty gry.” – David Prinsmel, dyrektor gry

Czego możemy spodziewać się po You Suck at Parking? Dużej dynamiki rozgrywki i tras ze zróżnicowanymi przeszkodami, stresującego parkowania w niesprzyjających warunkach gracze będą, odblokowywania kluczyków do kolejnych modeli samochodowych oraz zbierania żetonów parkingowych, służących do usprawnień bryki. Do tego – światowe rankingi graczy, wiele biomów, torów i opcji.