Gotowi na miksturę strzelaniny i strategii tower defense? Do 29.12.2021 r. mamy okazję zdobyć za darmo grę Exor Studios X-Morph: Defense Complete Edition, co oznacza oprócz podstawowej gry także dostęp do trzech DLC (European Assault, Survival Of The Fittest i Last Bastion) i kompletnej ścieżki dźwiękowej.

W X-Morph: Defense wcielimy się w tytułowego X-Morpha – przedstawiciela obcej rasy, która najeżdża Ziemię, by splądrować jej zasoby. Rozgrywka skupi się na planowanie rozbudowy umocnień obronnych oraz dynamicznych potyczkach. Wszystko to z pokaźnym wyborem uzbrojenia i opcją destrukcji budynków znajdujących się w okolicy. Podstawowy cel to obrona żniwiarek przez kolejnymi falami wojsk ludzi, z których każdą poprzedza faza budowania umocnień. Oprócz budowy wieżyczek skupimy się również na planowaniu tras (treningowych) dla przeciwników, układanych z laserowych płotów…

X-Morph: Defense oferuje tryb kooperacji na podzielonym ekranie – można we dwoje rozgrywać wszystkie misje dostępne w grze. Dodatkowe kampanie dostępne w formie DLC obejmują akcje rozgrywane na froncie europejskim (w tym w Finlandii, Holandii i Francji), pięć map stworzonych z myślą o zabawie w trybie przetrwania oraz mini-kampanię rozgrywaną na czterech wyspach (Madagaskar, Wyspa Wielkanocna, Indonezja, Islandia).