Wszyscy, którzy z niecierpliwością oczekiwali na grywalną wersję nowego tytułu 3D Realms mogą już wypróbować ich najnowsze dzieło.

Dla przypomnienia: Wrath: Aeon of Ruin to stylizowana na klasyczne FPS-y gra, którą tworzy studio KillPixel, a wydawcami są 3D Realms oraz 1C Entertainment. Korzystający z silnika pierwszego Quake’a produkt łączy elementy charakterystyczne dla fantasy z technologiami znanymi ówcześnie jak i wyimaginowanymi… czyli mniej więcej w takich samych proporcjach jak kultowe dzieło id Software.

Wersja Early Access dostępna jest zarówno na Steamie jak i GOG-u w bazowej cenie 89,99 zł, a do 3 grudnia 2019 można grę nabyć o 5% taniej w obydwu serwisach. W chwili obecnej dostępne są dwa etapy (oraz łączący je hub), pięć broni, osiem rodzajów wrogów i cztery artefakty. Autorzy udostępnili też plan na kolejne aktualizacje – miło z ich strony, bo daje to obraz czego możemy spodziewać się po pełnej wersji, ale brakuje tam tego co wszystkich fanów  zapewne interesowałoby najbardziej, czyli dat, wskazujących kiedy te nowości ujrzą światło dzienne:

Niemniej, miło że coś się dzieje w temacie. Jeśli nie zdecydujecie się teraz na zakup, ale chcielibyście zobaczyć tytuł w akcji, to odsyłam was do zwiastuna opublikowanego na okoliczność premiery wersji Early Access: