15 marca na Steamie debiutuje dziwaczny świat Wobbledogs, który po roku w Early Access i sześciu latach prac łącznie doczekał się pozytywnych reakcji graczy oraz nabrał ostatecznych kształtów.

Wydawca Secret Mode wraz z deweloperem Animal Uprising szykują się do premiery kolorowego symulatora zmutowanych zwierzaków 15 marca 2022 r. Wobbledogs da nam okazję do wyhodowania całej budy pełnej zmutowanych psów, które wykluwają się z jaj, a symulacja obejmuje tak kluczowe elementy jak… wnętrzności zwierzaków. Wobbledogs ma nam dać sporo sandboksowej swobody połączonej z koniecznością opieki nad wirtualnymi zwierzakami, rozwijającymi się w surrealistycznym otoczeniu. W miarę postępów w grze psy będą mutować i zmieniać swoje zachowania, a my staniemy się obserwatorami ich ewolucji. Wśród zaskakujących pomocy trenera i opiekuna dostaniemy m.in. maszynę antygrawitacyjna oraz skrzydła, wraz z aktualizacjami po premierze – gra będzie uzupełniana o kolejne elementy.

„Wobbledogs to zabawna i cudowna symulacja zwierzaka, w jaką nigdy wcześniej nie grałeś. Jest kolorowa, kreatywna i całkowicie zwariowana. Psy są symulowane łącznie z wnętrznościami, co oznacza, że ​​gracze mogą tworzyć własne wersje chwiejnych psich (nie)doskonałości i budować idealny dom dla swoich psów. Na wypadek gdybyście się zastanawiali: tak, możecie pogłaskać psa!” — James Schall, dyrektor wydawniczy w Secret Mode.

Zanim obejrzyjcie zwiastun filmowy, przygotujcie się na niespodziewana miksturę kolorów i kształtów: