Strategiczna gra karciana studia Monster Couch, w której główną rolę odgrywają ptaki, a gracze stają się opiekunami rezerwatów wkrótce ma zostać uzupełniona o dodatek Ptaki Oceanii.

Oznacza to pełne barwnych skrzydeł karty z ptakami Australii i Nowej Zelandii, egzotyczne odgłosy, a także nowe zasoby i mechaniki urozmaicające rozgrywkę. Szczegółowe informacje na temat Wingspan DLC Oceania dostępne są m.in. na Steamie. Nie znamy jeszcze daty premiery dodatku.

W drugim z dodatków do Wingspana znalazło się ponad 100 nowych gatunków ptaków, wraz z opisami oraz nagraniami ich głosów. W rozgrywce pojawi się także nektar jako nowy rodzaj pożywienia. Możemy także liczyć na kolejną pulę kart bonusowych, dodatkowe zadania oraz nowe detale, istotne podczas gry. W DLC Oceania otrzymamy także kolejną planszę (z miejscem na nektar i gromadzenie większej ilości pożywienia oraz kart) – zmiany mają wpłynąć na zwiększenie dynamiki rozgrywki. Ścieżka dźwiękowa zostanie także uzupełniona o nowe utwory Pawła Górniaka.

Wingspan (Na Skrzydłach) stworzyło studio Monster Couch. Gra jest dostępna na Steamie, w sklepie Nintendo, w AppStore oraz Google Play.