Z dalekiej przeszłości (i odległej Japonii) wraca Gynoug – znana posiadaczom Segi Mega Drive strzelanina z uskrzydlonym wojownikiem w roli głównej. 12 listopada w Wing of Wor (jak nazwano  grę w wersji na rynek amerykański) zawita na Switchu, Xboksie One oraz PlayStation 4, w wersji cyfrowej.

Wing of Wor to pełna akcji strzelanina 2D, zrealizowana w tradycyjnym, pikselartowym stylu, pełna rozbłysków i destrukcji. W tle rozgrywa się postapokaliptyczna akcja – w świecie, gdzie mieszkańców zdziesiątkował wirus, a tych, którzy przetrwali przemienił w mutantów. Droga wiedzie od głębokich jaskiń Iccus po brzuch bestii. Nauczcie się więc sprawnie latać i celnie strzelajcie, aby przetrwać i nie stracić skrzydeł. W trakcie walki zwiedzimy sześć poziomów, radykalnie podrasujemy uzbrojenie, wysadzimy kilka setek kolorowych kryształów i kul oraz dozbieramy bonusy, wpływające na jakość uzbrojenia. W programie rozrywek przewidziano potyczki z bossami, mini bossów i całymi bandami ghuli.

Studio Ratalaika Games, odpowiedzialna za remake i port gry na konsole, dodało konfigurowalny shader udający obraz z monitorów CRT, tryby przewijania i zapisywania gry oraz specjalny wariant gry, wyłączający wszelkie ułatwienia. Dla porównania pierwowzór z Mega Drive’a: