Na Steamie oraz PlayStation 4 pojawiła się także Edycja Trydian strzelaniny TPP studia Fractal Fall, która pierwotnie pojawiła się na ekranach PlayStation 4 w styczniu 2021 r.

Nastąpił pewien bałagan w świecie Windfolka, ponieważ od dziś możemy kupić samodzielną grę, Windfolka w wersji Trydian (ze ścieżką dźwiękową i czterema awatarami na PlayStation), jest i uwzględniony w tytule wariant Sky is just the Beginning.

W świecie Eurian toczy się totalna wojna z wrogiem, który zamierza wykrwawić naszą rasę i przejąć kontrolę nad lewitującymi wyspami, bogatymi w jakże rzadki i cenny minerał zwany trydian. Na szczęście – ruch oporu dzuałua, a rekrut Esen, ofiara eksperymentów wroga, jest gotów, by z nasza pomocą dokonać zemsty. W rozgrywce będziemy używać plecaka odrzutowego, niszczyć oddziały wroga za pomocą potężnego arsenału broni. Przewidziano tryb turbo (po ukończeniu wątku fabularnego) oraz walki z elementami taktyki, wszystko to w nadzwyczaj uroczym otoczeniu, od rozpalonych słońcem pustyń, po tropikalne wybrzeża.