Kreskówkowa grafika, nietypowy bohater i zabawa w przetrwanie w środowisku 2.5D – to obiecuje na starcie Psycho Wolf, którego premierę zaplanowano na 20 listopada 2020 r. Ma być dużo biegania, eksploracji, craftingu i survivalu (+ skradania) oraz bezkompromisowe zastosowanie podstawowego atutu naszego bohatera, czyli siekiery.

Hydragon ma nam też zapewnić sporą dawkę czarnego humoru, co również brzmi zachęcająco. Sam wilk ma być szemranym naukowcem, który w swoim burzliwym żywocie oszukał mieszkańców swej wioski i teraz ponosi konsekwencje tych wyczynów. Zabawa ma być intensywna, zasady rozgrywki – proste i wciągające. Co oznacza m.in. totalną demolkę otoczenia i wykradanie potrzebnych przedmiotów. Średni czas rozgrywki – ok. 5 godzin – w sam raz na casualowe bieganie z siekierą, bez większego angażowania się w świat gry.

Datę premiery gry na PC (Steam) zaplanowano na 20 listopada 2020 r. Psycho Wolf ma trafić w II połowie 2021 r. także na Nintendo Switch. Premierę Psycho Wolfa na Switcha zapowiedziano na drugą połowę 2021 r.