Lappi Soft to studio, które skrywa się gdzieś wśród francuskich Alp. Jedynym, dotychczasowym ich dziełem jest narracyjna przygotówka Breaking Lockdown – opowiadająca o łamaniu zasad lockdownu w imię ocalenia przyjaciółki. Kolejna zapowiedziana gra – Wild Dose – będzie mieszać rzeczywistość ludzkości opanowanej przez megakorporacje z wirtualnymi konstruktami i cybernetycznymi narkotykami.

Wild Dose to najbardziej niebezpieczny z cybernarkotyków, a my odgrywamy rolę typowego cyberćpuna, zamieszkującego Eleftherię. Będziemy więc podróżować przez miasto, realizować zlecenia innych mieszkańców i zbierać na kolejną działkę. Jednak Wild Dose to coś więcej niż tylko niebezpieczny narkotyk.

Choć oprawa graficzna zaprezentowana na zeszłorocznym zwiastunie mogłaby spokojnie ilustrować grę z końca lat 90. to już sama fabuła zaczyna rysować się intrygująco. Lappi Soft zamierza niebawem uruchomić zbiórkę funduszy na Kickstarterze, co miejmy nadzieje da francuskiemu studiu niezbędne fundusze do doszlifowania tego chropowatego diamentu. Na razie na Steamie możemy pograć w demo gry – pierwszy rozdział Wild Dose mamy zobaczyć jeszcze w tym roku.