Kolejny dzień, kolejny news o Cyberpunku. To się chyba nigdy nie znudzi więc jedziemy. Ale chyba muszę zamienić słówko z CDP Red…

OK CD Projekt Red. Musimy porozmawiać. Siadaj – wolisz herbatę czy kawę? Piwo marki Arasaka? Czekaj… mam tylko Militech. Może być? Tak? Poczekaj, naleję Ci. Odprężyłeś się? Zrelaksowany? To jedziemy.

Nie chodzi o mnie. Chodzi o Ciebie. Słuchaj – gdy mówiłem, że będziemy mogli złożyć sobie Cyberpunka z puzzli to był żart. Ż-A-R-T! Ja wiem, że trzeba podsycać atmosferę, ja wiem, że trzeba robić szum ale czy Ty nie przesadzasz. Wchodzisz do domu jak do hotelu naspeedowy hype’em, rzucasz kilka screenów i wychodzisz. Tak nie można po prostu! Zdecyduj się! Albo kontynuujemy ten związek i w końcu pokażesz jakiś gameplay albo ja się zdenerwuję i przestaniemy rozmawiać o tym Cyberze. Że jak?! I tak będę o tym pisał? Cholera… masz mnie. Pewnie będę. Ale pomyśl o swoich fanach, pomyśl o publice. Przecież jeśli pokażesz coś konkretniejszego to świat się nie skończy. Nie chcesz jeszcze? No dobrze. Poczekamy. Wiesz jak mnie ująć – w końcu te obrazki są jednak bardzo ładne. Powiesimy jakiś nad kominkiem to nam przypomni czas przed urodzeniem Cyberpunka 2077? Ale to dziecko musi być doskonałe. Świetnie wyglądać, dobrze strzelać i mieć najnowsze cyberwszczepy. No i nie możemy skaszanić jego wychowania i to jaką będzie za sobą ciągnął historię bo nas rozerwą na strzępy ok? No dobrze.

To pokaż tą galerię! Ładna… dwa ostatnie mają ray tracing prawda? Imponujące… potrafisz zrobić wrażenie.

Gdybyście przeoczyli nasze wcześniejsze zmagania z cyberpunkiem, to wspominaliśmy ostatnio o karciance, pokazywaliśmy nowe screeny, rozważaliśmy kim w CP2077 będzie twórca systemu, pisaliśmy również o Gamedeku i Vigilance 2099.  Zastanawialiśmy się też, jak zbudować własny cyberdeck i jak się przebrać za cyberpunka. Wszystko to w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Aktualizacja #0001: dodatkowe screeny w galerii.

Aktualizacja #0002: 6 nowych screenshotów.