Klimatyczna przygodówka z elementami logicznymi, tworzona przez 4Happy Studio ujawni przed nami mroczne sekrety kryjące się w indonezyjskiej wiosce Mata Kucing.

Zamieszkiwana przez wielu rdzennych Indonezyjczyków, nagle zamarła, jakby pochłonęła ją ziemia, gdy jej osadnicy (oprócz Alvina – bohatera gry) tajemniczo zaginęli. Przetrwało tylko dziesięcioletnie dziecko, które zastanawia się, dlaczego w wiosce nie ma nikogo innego poza nim. Odpowiedź przyszła nader szybko – wydostając się z domu zauważa, że Mata Kucing zostało nawiedzone przed demony i złe duchy. Od tej pory musi on zmierzyć się z przeciwnościami losu, aby dowiedzieć się kto jest odpowiedzialny za wszystko co się stało. Z pomocą duszy zmarłej siostry Alvina i jego posłusznego pająka przechytrzymy wszystkie bestie blokujące nam drogę i dotrzemy do małych oraz niedostępnych na pierwszy rzut oka pomieszczeń. Podczas przygotowań do pojedynków z przeciwnikami przydatne okaże się ważenie (zgodnie z poradnikiem) magicznych mikstur i eliksirów stosowanych do egzorcyzmowania demonów. Poza walką, rozwiążemy urozmaicone zagadki zmuszające do myślenia, a w razie problemów z ich rozwikłaniem użyjemy gwizdka, by poprosić siostrę o wskazówkę.

Who is He: Let Me Out ma pojawić się w 2022 roku na komputerach PC. Więcej informacji o zapowiedzianej grze można znaleźć na oficjalnej stronie Steam.