YesCREW przygotowało prostą, sprawnie zrealizowaną zręcznościówkę na Atari ST (1 MB), TT oraz Falcona030 pracujących w trybie Mono.

To oznacza, że cała rozgrywka wymaga monitora w wysokiej (na ówczesne standardy) rozdzielczości i wyświetlana jest w dwóch barwach: czerni i bieli (z przepięknymi gradientami). Epokę gier z 1-bitową grafiką niewątpliwie rozpętał Macintosh, karty graficzne Hercules i Atari ST, sprzedawane w zestawach z monochromatycznym monitorem SM124. Co oczywiście przełożyło się na powstanie kilkunastu niezłych tytułów (Oxyd, Moon Patrol, Crystals of Arborea), działających w monochromatycznym trybie.

Whack A Virus jest zrealizowany z dużym wyczuciem, a cała zabawa to Whack-A-Mole w wersji z wirusami, rozgrywany na klawiaturze numerycznej. Gra dostępna jest za darmo w postaci obrazu dyskietki ST lub archiwum zawierającym wersję instalacyjna, możliwą do uruchomienia z dysku twardego lub karty pamięci. Whack A Virus został po raz pierwszy opublikowany na party Sommerhack 2020.