Ważnym punktem wczorajszej cyfrowej konferencji prasowej Ubisoftu były nowe szczegóły na temat zawartości Watch Dogs: Legion. To m.in. współpraca z nagradzanym brytyjskim muzykiem Stormzym i powrót starego przyjaciela Aidena Pearce’a jako grywalnej postaci. Jest też nowy zwiastun z rozgrywką, który przybliża nam rozgrywkę.

Watch Dogs: Legion pod wodzą Ubisoft Toronto pojawi się 29 października na Xbox One, Playstation 4, Stadii i Windows PC (Epic Games i Uplay). Gra będzie też dostępna w ramach UPLAY+. Legion 10 listopada zawita na konsole Xbox Series X i S oraz PlayStation 5, gdy ta będzie dostępna.

Szykuje się opcja rozegrania misji, w której pomocy potrzebuje Stormzy, brytyjski muzyk i źródło inspiracji. W Fall on My Enemies obarczy nas zadaniem zabezpieczenia transmisji na centralny Londyn jego numeru z udziałem Tiany Major9 – „Rainfall” z albumu „Heavy is The Head”. Oficjalny teledysk do Rainfall, przedstawiony dziś po raz pierwszy na Ubisoft Forward, z premierą planowaną na 1 października, w całości powstał w oparciu o silnik Watch Dogs: Legion.

Pojawiający się w popremierowej zawartości Watch Dogs: Legion Aiden Pearce powróci jako tocząca własną ścieżkę fabuły, w pełni grywalna postać. Przepustka sezonowa do Watch Dogs: Legion jest dostępna do kupna w ramach edycji Gold, Ultimate i Collector. Wraz z nią otrzymamy rozszerzenie historii w postaci dwóch różnych narracji, nowe misje dla DedSecu, czwórkę dodatkowych postaci (wśród których jest Pearce), a także kompletną edycję oryginalnych Watch Dogs z 2014 roku. Pełna rozpiska popremierowych dodatków do Watch Dogs: Legion zostanie przedstawiona w ciągu najbliższych tygodni.