Miłośnicy strategii turowych już niebawem otrzymają interesujący tytuł. Warto zapoznać się z najnowszym materiałem twórców Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground, przybliżającym detale rozgrywki w Storm Ground.

Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground to turowa strategią z ciekawymi opcjami rozbudowy własnej armii. Tytuł wymaga stosowania odpowiednich taktyk, poświęcenia czasu na planowanie i właściwy dobór jednostek. W najnowszym materiale filmowym opublikowanym przez twórców można posłuchać jak Jeff Lydell (Game Director) oraz Ian Christy (Design Director) ze studia Gasket Games wyjaśniają przeróżne opcje strategiczne. Opublikowany gameplay z komentarzem jest doskonałym sposobem na to, żeby jeszcze przed premierą zapoznać się z podstawowymi zasadami rozgrywki, zobaczyć jak to wszystko wygląda w akcji, a przy okazji dowiedzieć się czegoś ciekawego. Gracze wyczekujący Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground z pewnością docenią tego typu materiał.

Gra trafi na ekrany PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Premiera została przewidziana na 27 maja 2021 roku. Więcej informacji na temat Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground znajduje się na oficjalnej stronie Steam.