Tylko w ten weekend, do poniedziałku 2.08.2021 r., do godziny 15:00 możemy upolować przygodowo-narracyjną grę studia Different TalesWanderlust: Transsiberian.

Wszystko to z okazji pierwszych urodzin komiksowego Liberated, które również nieźle świętuje, obniżając cenę o 75% (do 18 złotych i 9 groszy).

Wanderlust: Transsiberian to gra przygodowo-narracyjna stworzona przez polskie studio Different Tales i wydana przez (także polskie) Walkabout Games. Gracz ma okazję odbyć podróż przez Syberię – od Moskwy do Władywostoku, rozmawiając przy tym z wieloma postaciami niezależnymi oraz odkrywając świat. To świetna gra dla osób, które chcą się zrelaksować i odbyć wirtualną podróż, łączącą w sobie fakty i fikcję. Znajdują się w niej m.in liczne fotografie oraz etniczna muzyka. Gra jest samodzielnym tytułem, ale warto także zapoznać się z wydanym wcześniej Wanderlust: Travel Stories (dostępny z 60-procentową zniżką, za 21,59 zł). Również inne tutuły wydane przez Walkabout Games są dostępne w promocyjnych cenach.