Jeśli nie chcecie kupować gier, możecie subskrybować za 15 dolarów miesięcznie, od września na PC.

Plotki się potwierdziły – Ubisoft dołączył do grona firm oferujących własną subskrypcję na gry, więc jeśli nie chcemy kupować ani posiadać na własność elektronicznych produktów możemy je teraz ograć w ramach subskrypcji i zapomnieć. Wycenione na 14,99 Uplay+ ma ruszyć we wrześniu i zaoferować dostęp do ponad 100 gier Ubisoftu na PC.

Oferta Uplay Plus jest atrakcyjna, jeżeli interesuje nas pełny katalog gier Ubisoftu, jednak patrząc na fakt, że za tę samą cenę otrzymamy Xbox Game Pass Ultimate – połączenie Game Pass na PC i konsolę, z dorzuconym Xbox Gold, oferta ta jest nieco mniej atrakcyjna.

Ubisoft daje nam jednak szansę, by przetestować całą usługę za darmo – jeśli zapiszemy się na nią do 15 sierpnia 2019, otrzymamy miesiąc darmowej rozgrywki, od 3 do 30 września. Subskrypcja zawierać będzie też wszystkie nowe tytuły w edycjach premium ze wszystkimi DLC i bez ograniczeń w czasie dostępu. Jeżeli chcemy zagrać więc w nowe tytuły, Uplay Plus może być dobrą alternatywą do kupowania ich za pełną cenę. Ubisoft sugeruje, że jest to dobry sposób na ogranie DLC, których jeszcze nie kupiliśmy, bo nie lubimy przepustek sezonowych.