Na liście dzieł, które mogliście usłyszeć w aranżacjach Thomasa Bergersena i Nicka Phoenixa są utwory do trailerów Avengers: Endgame, Aquaman i Jurassic World.

Two Steps From Hell to twórcy klimatycznych utworów inspirowanych starożytnymi pieśniami:  Protectors of the Earth, Heart of Courage, Victory i Archangel z 4 miliardami wyświetlen na YouTube, miliardem odsłuchań w streamingu oraz czterema platynowymi płytami. W ramach tegorocznej, europejskiej trasy Two Steps From Hell wystąpi wraz z chórem na krakowskiej Tauron Arenie. To pierwsza trasa zespołu w Polsce.

„Myślę, że nasza muzyka brzmi znajomo, przywołuje na myśl muzykę filmową, ale zarazem to melodie, które szybko wpadają w ucho. Nie czekasz długo, żeby zrozumieć, o co chodzi. Łączymy wiele elementów, rock and rollowych elementów. Większa orkiestra, potężniejsze brzmienie, wszystko co wywołuje silne emocje. Dla mnie orkiestra to jedno z najwspanialszych wynalazków ludzkości. Zamiast być mocno skupionym na filmie, staramy się opowiedzieć historię samą w sobie, tworząc muzykę, która to zrobi. Ludzie rozsiadają się wygodnie, zamykają oczy, wyobrażają sobie własne historie.” – Thomas Bergersen

W skład zespołu Two Steps From Hell podczas tegorocznej trasy wchodzą niezwykli soliści – wokalistki i wokaliści: Merethe Soltwedt, Úyanga Bold, Kamila Nývltová, kanadyjski perkusista Satnam Ramgotra, wiolonczelistka Helen Nash, litewski multiinstrumentalista Saulius Petreikis oraz gitarzysta Skye Emanue. Muzyczny show będzie połączony z pokazem świateł i efektów specjalnych.

Bilety na koncert, który odbędzie się 2 lipca 2022 r. już są dostępne w cenie od 159 zł. Bilety są również dostępne w serwisie Eventim.

Regulamin wydarzenia znajduje się w tym miejscu.