Co robicie wraz ze swoimi sympatiami 14 lutego? Może wspólne odgrywanie ról w parach Bergsonów? A jeśli jesteście samotnikami to najwyższy czas połączyć wysiłki w walce ze złem.

Ostatni przystanek ma mapie drogowej rozwoju gry to darmowa aktualizacja The Fellowship Sanctuary wprowadzająca do rozgrywki w Children of Morta oczekiwany tryb sieciowej kooperacji, w której dwoje śmiałków wyruszy do boju ze złem panującym w krainie Rea. 11 bit studios i Dead Mage zapowiadają wydanie co-opa na Steamie już 14 lutego 2022 r., jednak studio odpowiedzialne za przygody rodziny Bergsonów wytrwale pracuje nad konsolowymi wersjami aktualizacji (by zapewnić tę samą jakość na wszystkich platformach) – jednak nie znamy nawet przybliżonego terminu premiery sieciowej kooperacji w takich wersjach gry.

W momencie wydania aktualizacji na Steamie 14 lutego 2022 r. gra Children of Morta będzie dostępne do wypróbowania za darmo.

PS Jeśli nie pamietacie kiedy są Walentynki – wystarczy skojarzyć to wydarzenie z co-opem w Children of Morta na Steamie…