Oto skutki (nieudanego) primaaprilisowego żartu Landfall Games z 2018 roku, który wyrósł jako spin-off Totally Accurate Battle Simulatora.

Sam w sobie Totally Accurate Battlegrounds to battle royale będące parodią PlayerUnknown’s Battlegrounds, z dużym naciskiem na symulację zjawisk fizycznych w rozgrywce. Premiera tej parodii PUBG miała mieć miejsce 1 kwietnia 2018 roku, jednak ze względu na problemy z serwerami battle royale w wydaniu szwedzkiego studia Landfall Games trafiło do graczy dopiero 6 czerwca 2018 roky. W 2020 roku wznowiono prace nad FPS-em battle royale wykonanym w stylistyce low polu. Dziś to pole do walki nawet dla 60 graczy, tryby gry uwzględniające walkę solo, w duecie lub zespole, parokour wspierany symulacją fizyki, dużo dowcipów, ponad 90 broni do wyboru i zdobycia oraz słownik złożony z 3 słówek. No i wbudowane Limbo…

Jeśli macie ochotę przekonać się jak to jest walczyć na polach Totally Accurate Battlegrounds od pierwszego kwietnia gra dostępna jest w modelu free to play na Steamie.