Deliver Us The Moon w wydaniu Deluxe Edition trafi do sprzedaży 14 sierpnia. Poza docenioną przez krytyków grą edycja ta będzie zawierać soundtrack oraz artbook.

Developer Keoken Interactive i wydawca Wired Productions już w wakacje wypuszczą na rynek swoją wysoko ocenianą grę Deliver Us The Moon w pudełkowym wydaniu Deluxe Edition, które zawierać będzie wyjątkowe dodatki: ścieżkę dźwiękową w wersji cyfrowej oraz 100-stronicowy, cyfrowy artbook.

Deliver Us The Moon (w tym miejscu znajdziecie recenzję) to thriller SF osadzony w niedalekiej, postapokaliptycznej przyszłości, w której zasoby naturalne Ziemi ulegają wyczerpaniu. Pragnąc zażegnać kryzys energetyczny, światowe potęgi utworzyły organizację World Space Agency, która odkryła na Księżycu nowe, obiecujące źródło energii.

Organizacja skolonizowała naszego naturalnego satelitę i obsługiwała wzniesioną na jego powierzchni placówkę, aż jednej zgubnej nocy Ziemia utraciła kontakt z kolonią, a dostawy energii zostały wstrzymane. W Deliver Us The Moon wcielasz się w rolę ostatniego astronauty na Ziemi, który kilka lat po katastrofie wybiera się w misję mająca zaważyć na losie całej planety. Jego zadanie: zbadać przyczynę usterki i ocalić ludzkość.

Gra Deliver Us The Moon w wersji Deluxe Edition ukaże się na PC, PlayStation 4, Xboksa Oone oraz Nintendo Switch już 14 sierpnia 2020. Tytuł będzie dostępny w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Więcej informacji na jego temat na oficjalnej stronie WWW.