Studio Alwar Premium obiecuje dużą dawkę akcji w nowej platformówce 2D. Na dowód mamy trailer, w którym faktycznie sporo się dzieje.

Deweloperzy ze studia Alawar Premium opublikowali trailer gry They Always Run, która ma być platformówką 2D osadzoną w fikcyjnym, kosmicznym westernie. Smaku dodaje fakt, że nasza postać o imieniu Aidan ma trzy ręce, co z pewnością zostanie wykorzystane podczas licznych starć z przeciwnikami. Dlaczego jestem taki pewien, że będą regularne potyczki? Ponieważ bohater wykonuje niebezpieczny zawód łowcy głów, a do tego lubi przyjmować najbardziej niebezpieczne zlecenia. W sumie trudno się dziwić, że Aidan potrzebuje… trzeciej ręki. Podobno jego zawód przekłada się na sowite wypłaty w gotówce, czasem jednak zapłata może przybrać postać informacji. Jest to ważne z tego względu, że They Always Run ma zawierać także teorię spiskową o wielkiej skali i kto wie, być może bohater gry podejmie się jakiegoś śledztwa w tym zakresie.

Twórcy informują, że będzie można ulepszać ekwipunek, zdobywać nowe umiejętności i zwiększać siłę postaci, a potem delektować się możliwością niszczenia każdego, kto stanie nam na drodze. They Always Run ma oczarować graczy szybką akcją oraz wciągającą historią. Premiera jest przewidziana na 2021 rok, wyłącznie na PC . Więcej informacji na temat They Always Run znajduje się na oficjalnej stronie Steam.