Psytronik Software zapowiada najnowszy, 100 tytuł w swoim bogatym portfolio gier dla klasycznych komputerów. The Shadow Over Hawksmill to kolejna gra autorów Rocky Mepmphis: The Legend of The Atlantis, studia Icon 64.

Tym razem zagramy zagramy w przygodówkę z elementami zręcznościowymi, rozwiązując zagadkę zaginięcia mieszkańców Hawskmill. Będziemy podróżować przez skąpane w deszczu miasteczko, położone gdzieś w północno-wschodniej Anglii. Wszystko to w tajemniczej atmosferze opowieści rozgrywającej się na 60 ekranach z dopracowaną oprawą graficzną i efektami wizualnymi.

Oprócz zagadek będzie też walka i strzelanie do przeciwników, zbieranie i używanie przedmiotów. Gra zostanie wydana na kartridżu, taśmie magnetofonowej, dyskietce oraz w formie cyfrowej (zadziała poprawnie na SD2IEC).

Psytronik Software rozpocznie zbieranie zamówień na grę w styczniu 2020 roku. Premiera The Shadow Over Hawskmill została zaplanowana na początek 2020 roku – kolekcjonerskie wydanie w pudełku również będzie dostępne.