Przygodowa platformówka z elementami RPG opowiada o losach pewnej młodej elfki Evy. Jej zadaniem jest zdjęcie klątwy z czarodzieja Zigorisa.

W takcie zabawy głównie skupimy się na precyzyjnych skokach i zwalczaniu przeciwników, ale spotkamy również sporo NPC-ów, odsłaniających przed nami fabułę tej ładnie wypikselowanej opowieści.

Pixelartowa zręcznościówka ma swoje korzenie na PC, grę odnajdziemy m.in. na Steamie, jednak i port na smartfony z Androidem wypada zaskakująco doborze. W końcu to gra o skakaniu i to nie dla niedzielnych graczy. Bo bez umiejętności wyczynowego parkouru nasza elfka raczej nie wytrwa w tym świecie zbyt długo. Do walki posłuży nam zróżnicowana broń, jak i samo otoczenie. Będą też potyczki z bossami, nieprzewidywalna historia i całe labirynty poukładane z platform, ścian i korytarzy. Łącznie 22 poziomy o zróżnicowanym charakterze z ukrytymi gdzieniegdzie skarbami. Podczas zabawy zbieramy punkty umiejętności, które możemy wykorzystać do uczenia się nowych mocy, zapewniających przetrwanie w tym bezlitosnym świecie. Napotkane monety posłużą do ulepszana broni i kupowania przedmiotów w grze.