Podążając tropem dobrze wydreptanym przez Isaaca polskie studio Vixa Game zaprasza nas do świata pełnego dziwacznych zwierzaków mutantów (które mogłyby być bliskimi kolegami Happy Tree Friends), nierównych walk i piekła poskładanego z kul. Słowem – casualowej strzelaniny roguelite w barwnej oprawie graficznej.

The Crackpet Show ma być opowieścią o apokalipsie, potyczkach zwierzako-mutanto championów i wrzucić nas do zwariowanego TV show. W świecie gry apokalipsa (jak to z nimi bywa) wydarzyła się nagle, zmiotła z powierzchni ziemi ludzkość, zatruwając atmosferę i glebę oraz generując setki mutantów. Tylko części zwierząt udało się przetrwać zagładę. Teraz bawią się w transmitowany na cały świat TV Show, mierząc się ze zmutowanymi bossami w pojedynkach przewidzianych dla nawet czterech współpracujących graczy. W ubarwionych krwią pojedynkach walczą o sławę z DJ Horse, Hugger, Junk Queen i innymi ikonami zmutowanej popkultury.

To jasne, że autorzy przed przystąpieniem do prac na The Crackpet Show oglądali w dużych dawkach Happy Tree Friends, naznaczając swoje dzieło dużą dawkę gore i wyjętymi z kreskówki postaciami. Charakterystyczni, groteskowi i przerysowani bohaterowie pojedynków oraz bossowie aren niewątpliwie przyciągną do ekranów graczy wychowanych na wspomnianym, makabrycznym serialu animowanym.

The Crackpet Show ma debiutować na PC (Steam) latem tego roku. W późniejszym terminie gra trafi również na ekrany konsol Switch, PlayStation i Xbox.