Zapraszamy do poznańskiego Collegium Da Vinci w dniu 18 kwietnia 2019 r. na otwarty wykład Mariusza Szypury pod tytułem ” The Art of Failure (Sztuka błądzenia)”.

Bedzie to opowieść o błędach, pomyłkach i złych decyzjach w tworzeniu gier. Prezentacja omawia konkretne błędy i wnioski jakie można z nich wyciągnąć. Pokazuje, jak uczyć się na pomyłkach i jak przerabiać beznadziejną sytuację na naukę, doświadczenie lub nawet sukces. Tematyka jest bardzo szeroka i obejmuje konkretne przykłady dotyczące koncepcji gry, developingu, marketingu, publishingu a także walkę o trademark ze światowym potentatem. A najważniejszy przekaz to zrozumienie, że błądzenie jest dobre i nie należy się bać porażek.

Mariusz Szypura przez 5 lat był CEO i dyrektorem kreatywnym warszawskiego studia produkującego gry – Telehorse S.A. gdzie będąc wielkim fanem gier niezależnych połączył swoje umiejętności z różnych dziedzin tworząc z sukcesem gry komputerowe. Gry Steampunker oraz Steamburg były nominowane i nagradzane na całym świecie (Best Game Art – Casual Connect Belgrade 2014, Best Storytelling – White Nights Helsinki 2016, Best Upcoming Game Award – 13th IMGA GLOBAL San Francisco 2017). Teraz kontynuje swoje pasje we własnym studiu – Revolution 9.Szczegóły i rejestracja uczestników na stronie cdv.pl. Spotkanie organizuje Wydział Informatyki i Komunikacji Wizualnej CDV w ramach cyklu INTERAKCJE, pod patronatem naszego miesięcznika.