Rodzina Addamsów wraca w do gry i to… przewidzianej do zabawy na imprezach, ponieważ rozgrywka nastawiona jest przede wszystkim na kanapową kooperację.

Powstająca gra The Addams Family: Mansion Mayhem będzie idealna pomysłem na wspólną zabawę ze znajomymi. Twórcy zaznaczają, że w tytule położono spory nacisk na zabawę w trybie kooperacji, ponieważ gra umożliwia wspólną rozgrywkę do czterech osób (i to w niebanalnych wcieleniach: Wednesday, Pugsley, Gomez, Morticia). Fani rodziny Addamsów powinni być zadowoleni, bo postacie wiernie oddają wygląd bohaterów z tego uniwersum. Pod względem fabularnym The Addams Family: Mansion Mayhem przedstawia historię, w której pojawia się intruza. Coś próbuje zagrozić willi Addamsów, więc teraz niezbędne będzie podjęcie się działań obronnych. Sama rozgrywka będzie trójwymiarową platformówką, w której gracze muszą omijać różne niebezpieczeństwa, skakać z miejsca na miejsce i sporo biegać.

Premiera gry została zaplanowana na 24 września 2021 roku. The Addams Family: Mansion Mayhem trafi na PC, Nintendo Switch i konsole PlayStation oraz Xbox.