W 29. odcinku (aktualizacji) przygód dzielnych graczy zwiedzających Tamriel w wydaniu online czas na kolejny pakiet DLC, który właśnie zawitał na ekrany PC, Macintoshy.

Wraz z Flames of Ambition wybierzemy się na zwiedzanie pokaźnych podziemi (Black Drake Villa i The Cauldron) oraz wyruszymy w całoroczną fabułę zatytułowaną Wrota Oblivionu. W przypadku wydań na PC i Macintosha – przeprojektowano system Champion dla graczy na wyższych poziomach (zaktualizowane grupy gwiazdozbiorów plus paski czempiona, umożliwiające korzystanie z maksymalnie czterech premii pasywnych dla każdego gwiazdozbioru).

I to właśnie posiadacze PC i Maców, jako pierwsi mogą wyruszyć w wir przygód, bo właściciele Xboxa One i PlayStation 4 poczekają do 16 marca.

Szczegółowe informacje na stronie producenta . Dostęp do Falmes of Ambition uzyskają posiadacze Elder Scrolls Online Plus oraz poprzez zakup w Crown Store w grze.

Przygoda w Black Drake Villa  umożliwi nam dołączenie do zwiadowczyni leśnych elfów, Eveli Sharp-Arrow, oraz wyprawę w poszukiwaniu ukrytych archiwów w dawnej posiadłości, dziś zamieszkiwanej przez potwory.

W The Cauldron  kult Waking Flame zniewolił miejscowych mieszkańców, a teraz prowadzi wykopaliska w ruinach dawno zapomnianej kopalni. Z pomocą dremory Lyranth trzeba będzie wejść do The Cauldron, walczyć z daedrycznymi bestiami i kultystami, uwolnić więźniów i pokrzyżować złowrogie plany, zanim zostaną wcielone w czyn.