Siedem nowych tytułów w 2022 r., w tym coś dla fanów Final Fantasy, NieR, Tokyo Aliens, będziemy mogli niebawem nabyć w wersji drukowanej. Wielbiciele światów Square Enix – oto lektury, na które warto zapolować. Zapowiedziane publikacje obejmują powieści, artbooki oraz mangę.

Wśród planowanych tytułów znalazła się opowieść ze świata Final Fantasy VII Remake: Traces of Two Pasts, przetłumaczona na język angielski, w której będziemy mogli śledzić losy Tify i Aerith, poprzedzające wydarzenia w grze. Książka ukaże się 8.11.2022 r., już dostępna jest w przedsprzedaży.

Tłumaczenia na angielski doczekał się również artbook Final Fantasy VII Remake: Material Ultimania Plus, który da nam szansę zajrzeć za kulisy tworzenia gry, wewnątrz znajdziemy m.in. projekty postaci i przeciwników, storyboardy, grafiki i skrypty. Artbook ukaże się 13.12.2022 r., już jest dostępny w przedsprzedaży.

Dla wielbicieli uniwersum Final Fantasy XIV też się coś znajdzie – reedycja Chronicles of Light – zbiór 25 opowiadań, uzupełnionych o ekskluzywne ilustacje Toshiyuki Itahany. Książka zostanie wydana 18.10.2022 r., już można ją zamawiać w przesprzedaży.

Postacie z serii gier NieR oczekują na nas również na kartach artbooka NieR Art – Kazuma Koda Art Collection, przetłumaczonego na język angielski, w którym odnajdziemy ilustracje, tła i grafiki stworzone przez Kazumę Kodę. Artbook pojawi się na rynku 25.10.2022 r., w sklepie Square Enix i księgarniach internetowy już można składać zamówienia.

YoRHa – Pearl Harbor Descent Record – A NieR:Automata Story Vol. 1 to seria mang opowiadających o wydarzeniach z 14. Wojny Maszyn i losach grupy żołnierzy YoRHa, przed którzy muszą dostać się na górę Ka’ala, by zniszczyć wrogi serwer. Pierwszy tom YoRHa – Pearl Harbor Descent Record zostanie wydany 13.12.2022 r., w przedsprzedaży będzie dostępny od 15 marca 2022 r.

Tokyo Aliens Vol. 1 to manga fantasy, opowiadająca o losach Gunji Akiry, uczennicy szkoły średniej, która idąc w ślady ojca zamierza zostać policjantką. Wydanie mangi zaplanowano na 8.11.2022 r., już możemy zamawiać komiks w przedsprzedaży.

The Girl I Like Forgot Her Glasses Vol. 1 to okazja, by obejrzeć i przeczytać romantyczną mange o przygodach Komury, ucznia gimnazjum, który zakochuje się w swojej koleżance z klasy. Manga zostanie wydana 13.12.2022 r. W przedsprzedaży możemy ją zamawiać 15.03.2022 r.

Więcej szczegółów (w tym publikacje w wersjach elektronicznych) można znaleźć na stronie Square Enix Manga & Books.