Miłośnicy gier o Wojowniczych Żółwiach Ninja mają powód do radości. Dziś zapowiedziano kolejną grę z uniwersum Teenage Mutant Ninja Turtles. Jak sugeruje tytuł – Shredder też się pojawi.

Wydawcą będzie DotEmu, związane chociażby ze znanym tytułem Streets of Rage 4. Natomiast za stworzenie gry odpowiada studio Tribute Games, znane m.in. z takich produkcji jak Flinthook. Najnowsza gra o Wojowniczych Żółwiach Ninja jest klasyczną, chodzoną bijatyką z opcją kooperacji do czterech osób. Twórcy podkreślają, że gracze odwiedzą kultowe lokacje z uniwersum TMNT, od nowojorskiej kanalizacji po tak zwany wymiar X. Fabularnie nie powinno być wielkich niespodzanek, ponieważ Donatello, Leonardo, Raphael oraz Michelangelo, tradycyjnie pokrzyżują złowrogie plany Shreddera…

Zapowiedź Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge wiąże się z publikacją starannie przygotowanego, animowanego trailera (w tytułowym utworze słyszymy głos Mike’a Pattona z Faith No More i Tomahawka). Znalazło się w nim również trochę miejsca na prezentację rozgrywki, która wyraźnie pokazuje inspirację oldschoolowymi, cenionymi tytułami sprzed lat. Oficjalna data premiery gry nie została jeszcze ogłoszona, ale tytuł ma już swoją stronę na platformie Steam. Najprawdopodobniej Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge pojawi się także na konsolach.