Akcja wsparcia dla PSX Extreme i Pixela nabiera tempa. Oprócz dotychczasowych opcji finansowania i patronowania redakcjom i wydawcy waszych ulubionych magazynów pojawiły się również pakiety, które dają możliwość zdobycia tajemniczych pudełek wraz z ich zawartością.

zgRredzi PSX Extreme pod koniec każdego miesiąca będą losować troje szczęśliwców, którym w ramach Szczęśliwej Siódemki prezent w postaci pudełka z gadżetami – oczywiście growymi gadżetami. Możecie liczyć na niespodzianki, elementy kolekcjonerskie i same gry. W Pixelu za losowanie zwycięzców będzie odpowiadać redakcyjna sierotka. Nie wiemy jak wygląda, ale to ona zadecyduje co miesiąc, do kogo powędrują tajemnicze pudełka wraz z ich zawartością. Do udziału w losowaniu uprawnia patronat za który zapłacimy 7 zł miesięcznie.

Dodatkowy próg nazywany Parszywą Trzynastką (w którego skład, nomen omen, wchodzi też Szczęśliwa Siódemka) to oferta losowania co miesiąc paczki nazywanej Puszka Pandory – a w środku najdziwniejsze rzeczy, jakie wynajdzie w swoich kuluarach redakcja PSX Extreme oraz Pixela – w tym odrzucone wydruki próbne, stare nośniki (nikt nie wie co na nich jest), być może nieprzydatne sprzęty i inne crapowe produkcje. Żadna z redakcji nie przyjmuje reklamacji na pudła z Puszką Pandory.

Wszystkim patronom, którzy zdecydowali się wesprzeć finansowanie Pixela i PSX Extreme swoimi datkami – serdecznie dziękujemy!