Synthetik 2 ma zagwarantować sporo akcji, ale na premierę trzeba jeszcze trochę poczekać. Fani science fiction powinni mieć ten tytuł na uwadze.

Niedawno zapowiedziany Synthetik 2 to strzelanka z widokiem z góry, wypełniona akcją. Powody do radości mają zarówno fani pierwszej części, jak i osoby, które po prostu lubią wymagające gry roguelite z dużą ilością pocisków. Synthetik 2 zaspokoi także gusta fanów science fiction, prezentująć futurystyczne lokacje, bronie oraz przeciwników. Deweloperzy ze studia Flow Fire obiecują rozgrywkę w kooperacji do czterech osób, co dla wielu graczy jest kluczowym aspektem, niezbędnym do dobrej zabawy. Co więcej, twórcy zapewniają, że nie zabraknie wsparcia dla modów, a to również jest ukłonem w stronę graczy. Z takim podejściem gra może odnieść spory sukces, ale tylko jeśli nie będzie problemów w samej rozgrywce. Niestety, teraz jest za wcześnie na ocenę takich rzeczy, bo tytuł znajduje się dopiero w fazie pre-alpha, ale jeśli wszystko pójdzie z godnie z planem – niebawem ujrzymy grę w Early Access na Steamie. Warto podkreślić, że Synthetik 2 ma być jedną z tych gier, w którą można grać bez końca, a przynajmniej mechanika roguelite’a ma przyczynić się do takiego efektu.

Premiera została przewidziana na 2021 rok. Więcej informacji na temat Synthetik 2 znajduje się na oficjalnej stronie Steam.