Tego jeszcze w World of Tanks nie grali – gościnne występy Arnolda Schwarzenegger w grze studia Wargaming mają umilić nam rozgrywkę już od 9 grudnia 2021 r. i potrwać przez miesiąc do 10 stycznia 2021 r. Świeta spędzimy więc z Arnim w garażu, szykując do boju nowiutki, amerykański czołg T3 Convertible poziomu III.

Oprócz czołgu (i obecności Arnolda) będzie również okazja wykazać się w boju, bo od 9 grudnia 2021 r. startuje cykl codziennych misji do wykonania – łącznie 32 zadania, spośród których ukończenie większości (27 misji) umożliwi nam dodanie Arnolda Schwarzeneggera do gry w roli dowódcy. Świąteczne atrakcje obejmują również kultowe cytaty aktora – kwestie dialogowe w wykonaniu Schwarzeneggera nagrane specjalnie na potrzeby World of Tanks. Co potrafi wirtualna wersja Arnolda-dowódcy? Oferuje trzy umiejętności: naprawy, braterstwo broni oraz szósty zmysł. W grze pojawi się również skórka na czołg udająca obraz 2D i nawiązująca do legendarnego aktora.

“World of Tanks udowadnia lepiej niż cokolwiek innego, że nic nie jest poza zasięgiem dla osoby, która ma determinację i wolę ich zdobycia. Dowódcy! Odpalcie silniki swoich czołgów i nie przegapcie ani momentu z operacji świątecznych!” – Arnold Schwarzenegger, ambasador World of Tanks

Za każde wykonane zadanie gracze będą otrzymywać pudełka i świąteczne znaczki. Pierwsze z nich zawierają skorupki, przeznaczone do wykonywania świątecznych dekoracji w urządzeniu nazywanym zderzacz. Za dekorowanie otoczenia mamy otrzymywać rozmaite nagrody, natomiast znaczki służą do wysyłania pudełek naszym znajomym w grze. Wymiana prezentów może przełożyć się na nagrody specjalne. Świąteczne World of Tanks uprzyjemni specjalna ścieżka dźwiękowa towarzysząca całemu wydarzeniu.

„Jesteśmy szczęśliwi ponad wszelkie wyobrażenie, że Arnold Schwarzenegger dołączył do tegorocznych świątecznych operacji w World of Tanks. Nie muszę dodawać, że było to marzenie wielu naszych graczy.” – Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks