Dzięki uprzejmości serwisu GOG mamy dla naszych czytelników zestaw 12 niesamowitych gier do wygrania. Jedna nagroda, ale za to bezprecedensowa!

W pakiecie gier znajdują się następujące tytuły: Hob, Battle Chasers: Nightwar, Hello Neighbor (Pre-Order), >observer_, Homeworld: Emergence, Elex, Kingdoms and Castles, Schizm: Mysterious Journey, Reah: Face the Unknown, Crime Cities, A.D. 2044, Baldur’s Gate II: Enhanced Edition (+Baldur’s Gate II Complete). Zwycięzca konkursu otrzyma jeden kod, odblokowujący wszystkie te tytuły w serwisie GOG.com. Oto, co trzeba zrobić, żeby stanąć do boju o główną nagrodę:

  1. Żeby startować w konkursie, trzeba być aktualnym prenumeratorem Pixela albo wykupić dowolną wersję prenumeraty do soboty 11 listopada do godziny 20:00
  2. Trzeba wykonać jedno zdjęcie swojego ulubionego gadżetu związanego z grami wideo na tle dowolnego numeru Pixela (papierowego lub wersji cyfrowej na telefonie, tablecie lub monitorze) i umieścić w komentarzu pod tym postem
  3. W konkursie należy posługiwać się imieniem i nazwiskiem, na które zarejestrowana jest prenumerata

Konkurs trwa do soboty 11 listopada do godziny 20:00. Po tym czasie ogłosimy zwycięzcę, czyli autora zdjęcia, które najbardziej przypadło nam do gustu. Nagrodę w postaci kodu wyślemy e-mailem na adres zarejestrowany w prenumeracie. Autorzy prac, które zajęły 2 i 3 miejsce, otrzymają nagrody pocieszenia.