Plotki o pracach nad brawlerem w stylu Super Smash Bros. z zaangażowanymi do walk bohaterami z gier wydanych przez Warner Bros. okazały się prawdziwe. Dziś Warner Bros. Games UK & Ireland ujawnił nam jak będzie wyglądać całkiem nowy tytuł, który trafi do graczy w modelu free to play.

Nie wiemy jeszcze za co będziemy dopłacać i na jakie troje trzeba będzie wydawać pieniądze, acz MultiVersus da nam szansę powalczyć w stylu Smash Bros. Batmanem, Supermanem, Shaggim, Królikiem Bugsem i wieloma innymi postaciami znanymi z wielkiego (i małego) ekranu. Tradycyjnie dla dynamicznej rozwałki (jak w Smashu) – będzie można korzystać z unikalnych umiejętności podczas walk w kooperacji, cobosów, no i przy okazji ratować całe Multiwersum.

Brzmi jak dostępny na inne konsole niż produkty Nintedo Super Smash Bros? Oczywiście. Szykuje się dobra zabawa w multi na PlayStation 4 i PlayStation 5, Xboxach Series S i X, Xboksie One i PC? Check! Że nie ma w planach wydawniczych MultiVersus konsol Nintendo? Do przewidzenia. Najważniejsze, że będzie pełne wsparcie dla cross-play, wypełnione treściami sezony rozgrywek i serwerowy rollback netcode… Już teraz można zapisywać się na testy MultiVersus https://multiversus.com/pl. Premiera zaplanowana na 2022 r.