Mniej więcej miesiąc temu YTSunny pochwalił się swoja najgorszą konwersja ikonicznego, pierwszego poziomu z Super Mario Bros.

Najgorszą, bo piekielnie trudną do przejścia przez piekielne lava sticki wypełzające z każdego, możliwego zakątka. Wygląda to podczas zabawy mniej więcej jak pierwsze kroki w Dark Souls:

…choć wprawne dłonie pewnie poprowadzą Mario bez ani jednej skazy do samego końca poziomu (identyfikator poziomu: YXL-D4C-TQF). Chciałoby się rzec: pośmialiśmy się, popatrzyliśmy na Super Mario Meat Boya, czas obejrzeć inny filmik. No to proszę. Shawn „Fmpone” Sneling wziął jeszcze raz na warsztat poziom YTSuny’ego i odtworzył go na silniku Counter-Strike: Global Offensive. Wyszło mniej więcej tak (przekleństwa i proces koncepcyjny można sobie przewinąć):

…a promienie z lawy zyskały jeszcze jedną oś ruchu. Super Leet Bross 1-1 można zdobyć na Steamie. Oprócz piekielnych wariacji na temat Super Mario Bross. 1-1 istnieje jeszcze jeden mod, który budzi większe przerażenie. Super Mario Odyssey z Mario bez wąsów. Oszczędzimy wam jednak tego widoku, jest zbyt drastyczny. No dobra, ale to film dla ludzi o mocnych nerwach: