Zapowiedziana platformówka akcji (inspirowana najlepszymi 16-bitowymi tytułami z lat 90. z tego gatunku) niemieckiego studia Pixelpogo wprowadzi graczy do antropomorficznego świata psów i kotów.

Wcielając się w nieprzeciętnego mruczka, otoczonego towarzystwem szalonej, aczkolwiek uroczej, młodej dziewczyny uzbrojonej po zęby, postaramy się pokrzyżować niecne plany swego niezrównoważonego stwórcy. Wszystko po to, aby wrócić do robienia… kocich rzeczy w spokoju i bez zagrożenia ze strony złowrogich czworonogów – posłusznej armii szaleńczego kreatora. Podróż przez świat gry dostarczy nam interesujących wyzwań w postaci zmasowanej liczby wrogów, platformowych misji sprawdzających nasze umiejętności oraz zabawnego, pełnego akcji, tła fabularnego. W miarę postępów w Super Catboy uzyskamy dostęp do dodatkowych poziomów bonusowych oferujących alternatywny styl rozgrywki.

„Tworzymy gry, które są w stanie dotrzymać kroku naszym wspomnieniom z dzieciństwa. Dlatego pragniemy podwoić nasze wysiłki i sprawić, by nasze projekty były jeszcze lepsze, chcąc sprostać tym oczekiwaniom.” – deweloperzy Pixelpogo

Data premiery Super Catboy została zaplanowana na 2022 rok, na komputerach PC (Steam).