Druga część symulatora renowacji zrujnowanego hotelu. Tradycyjnie dla serii – będziemy pełnić rolę mendżera zarządzającego obiektem. Cel gry to stworzenie jak najlepiej ocenianego miejsca na mapie miasta.

Do wyboru gracza pozostaje styl wykończenia i estetyka wystroju hotelu (z najdrobniejszymi detalami, jak klamki), a w dalszej części rozgrywki – skuteczne zarządzanie całym obiektem oraz uzupełnianie jego funkcjonalności o nowe usługi i atrakcje. Wszystko to mam przyciągnąć uwagę bogatszych klientów. W końcu co to za hotel bez dużego basenu…

W roli zarządcy będziemy też decydować o dostawcach jedzenia, negocjować ceny i zarządzać personelem. Bez wątpienia sporo czasu spędzimy również na organizowaniu specjalnych wydarzeń i konferencji biznesowych. Możemy spodziewać się również wymagających gości, których potrzeby mogą okazać się egzotyczne. Nie znamy jeszcze daty premiery symulatora odnawiania i zarządzania hotelem – na razie możemy obejrzeć screenshoty i przygotować się do gry w hotel….