Jednym z nich może być sieciowa strzelanka z elementami usługi.

Sumo Digital ogłosiło, że pracuje nad dwoma projektami, których wydawcą będzie 2K. Studio, które w ostatnim czasie stworzyło Team Sonic Racing i było jedną z wielu firm zaangażowanych w powstawanie niezbyt udanego Crackdown 3 opublikowało też szereg ofert pracy, z których można wnioskować, że co najmniej jedna z tych produkcji jest pierwszoosobową strzelanką-usługą na PC i konsole obecnej generacji.

Prace nad tytułami przebiegają w studio Sumo w Sheffield i w Red Kite Games, które zostało zakupione przez Sumo Digital w tym roku. Ma ono na koncie produkcje takie, jak God of War 3 Remastered i mobilne Call of Duty: Strike Team.

Oferty pracy w Sumo mogą wskazywać na to, czym jest nadchodzący projekt studia, istnieje jednak szansa, że wcale nie dotyczą nowo ogłoszonej współpracy – studio pracowało na pewnym etapie nad Dead Island 2, a w maju tego roku, podczas konferencji z inwestorami THQ Nordic dowiedzieliśmy się, że produkcja wciąż powstaje, a wydawca nie ujawnił, kto obecnie się nią zajmuje.