Pow Wow Entertainment zamierza wrzucić nas w wir akcji mieszającej (w jakże kolorowych proporcjach) skoki, wyścigi, stłuczki i inne odloty.

Niewątpliwie Stuntfest poprzez swoją niezbyt poważnie potraktowaną symulację prowadzenia samochodu zasłużył na miano gry odjazdowej, co możemy wypróbować na własnej skórze podczas Steam Next Fest do 10 października 2022 r. W programie rozgrywek demonstracyjnych przewidziano 12 tras, 4 samochody oraz 5 postaci.

Obok stłuczek, wyścigów i siania zniszczenia jest tez opcja kontrolowanego wyrzutu w powietrze oraz rozgrywki przewidziane na 18 graczy, uczestniczących w jednym festiwalu zniszczenia. Wygrać w ten specyficzny battle royale, albo zostać wystrzelonym z katapulty – wybór należy do Was. Dodamy tylko, że podczas akrobacji w powietrzu do dyspozycji graczy są bardzo specyficzne gadżety, które umożliwiają przechylenie szali zwycięstwa na naszą stronę. Stuntfest może nie brzmi dokładnie tak samo jak pomruk silników w Carmageddonie, ale zapewne jest bliskim kuzynem tego niezapomnianego klasyka. Życzymy swobodnego szybowania i fur ulepszania, wielu kontrolowanych stłuczek i mistrzostw w rywalizacji na tych jakże ekstremalnych trasach.