W nadchodzącej, najnowszej odsłonie serii będziemy mogli wybrać między nowymi, a klasycznymi sprite’ami dla głównych bohaterów.

Na warstwie graficznej nowości się nie kończą. W komplecie ze staromodnym wyglądem dostaniemy bowiem klasyczne dźwięki uderzeń, a dodatkowo gracze będą mieli możliwość grać w rytm oryginalnej ścieżki dźwiękowej z pierwszych dwóch części Streets of Rage. Autorzy chwalą się, że w stylistyce retro przygotowano aż dwanaście postaci, ale nie musicie jedynie o tym czytać – wszystko prezentuje zwiastun, który pojawił się dziś i który możecie obejrzeć poniżej.

Jeżeli ktoś jeszcze nie miał okazji grać w te kultowe, chodzone bijatyki to informuję, że pierwsza, druga, jak i trzecia część dostępne są na Steamie po 3,59 zł za sztukę. Oznacza to że całą trylogię możemy nabyć za zawrotną sumę 10,77 zł. Być może ułatwi to oczekiwanie na „czwórkę”, które powoli zaczyna przyprawiać o lekką frustrację, bo cały czas nie podano dokładnej daty premiery, a autorzy wykręcają się jakże znienawidzonym przez graczy „wkrótce”. A oto wspomniany zwiastun: