Wiosenna edycja festiwalu gier GOG jest okazja do nabycia ponad 4000 gier z rabatami oraz dodania do kolekcji Thea 2: The Shattering za darmo.

Grę Thea 2: The Shattering możemy dodać do konta do 1.04.2022 r. do godziny 15:00. Stosowny odsyłacz znajdziemy na głównej stronie serwisu. Thea 2 to nic innego jak połączenie strategii turowej 4X, survivalu, RPG i gry karcianej, na dodatek z mocnym wpływem słowiańskiej mitologii. Podczas zabawy pełnimy rolę bóstwa, które ma za zadanie kontrolować losy niewielkiego stadka wierzących, walczących o przetrwanie.

Tymczasem GOG Games Festival: Spring Edition trwa w najlepsze, a to oznacza dostęp do wersji demonstracyjnych gier, ponad 50 demonstracyjnych wersji (m.in. Terra Nil, Ozymandias: Bronze Age Empire Sim, Bibots, Racine, Imperial Grace, Sclash, McPixel 3). Jest też sporo nowości (tradycyjnie bez DRM-ów), w tym:  Fallout: New Vegas Ultimate Edition (-50%), Heretic + Hexen Collection (-70%), Prey: Digital Deluxe Edition (-70%), a także Dishonored: Complete Collection (-70%).

GOG Games Festival: Spring Edition potrwa do 4 kwietnia 2022 r. do godziny 15:00.