Zabawa w zarządzanie załogą bojowego samolotu w skali mikro. Spodziewajcie się biegających po pokładzie ludzików, strzelców zmieniających swoje stanowiska, szybkiego łatania ran i oznaczania celów misji oraz wrogich obiektów do zestrzelenia.

Do niedzieli 17.01.2021 r. do godziny 19:00 możemy zdobyć za darmo w serwisie Humble Bomber Crew (klucz Steam) czyli świetnie narysowaną i zgrabnie zaprojektowaną strategię, której akcja toczy się przez większość czasu (poza kompletowaniem załogi i przygotowywaniem bombowca do lotu) w powietrzu. Mamy wpływ na wiele aspektów rozgrywki, od szkolenia załogi po… wystrój zewnętrzny i wyposażenie samolotu.

Strategiczna symulacja powstała w miniaturowym, dwuosobowym studio Runner Duck Games w Wielkiej Brytanii. Jednak nie wszystkie akcenty są w tej grze brytyjskie – Bomber Crew dostępny jest w polskiej wersji językowej. Warto skorzystać z samouczka, bo nie wszystkie elementy sterowania są oczywiste (pamiętajcie o trybie oznaczania celów, przełączanym spacją).