Oto gra projektowana przez zespół odpowiedzialny za stworzenie Gremlins, Inc. – cyfrowej gry planszowej osadzonej w świecie skorumpowanych gremlinów walczących o władzę.

Aktualnie studio Charlie Oscar Lima Tango Interactive Entertainment pracuje
nad turowym RPG, w którym poprowadzimy grupę czarowników przez niezbadane krainy. Nadchodzący tytuł przedstawi graczom losy magów próbujących odzyskać zakazaną wiedzę przywracającą wolność. Gdy udaje im się tego dokonać, otwierają portal do magicznego uniwersum pełnego podstępnych istot i zdradliwych wyzwań.

W tajemniczym świecie gry zajmiemy się eksplorowaniem środowiska i zmierzymy się ze stworzeniami z królestw życia, śmierci i chaosu. Na naszej drodze napotkamy plujące jadem demony, strzelające kolcami pełzacze, czy wściekłe, naładowane agresją, cienie. Poradzimy sobie z nimi oblokowując i łącząc zaklęcia bohaterów oraz przyrządzając substancje wybuchowe siejące spustoszenie w szeregach wroga. Ponadto, zbierzemy składniki potrzebne do… ugotowania smacznego (lub ohydnego) obiadu w Czarodziejskiej Iglicy oraz odkryjemy kapłanów zajmujących się alchemią i strażników ognia świątynnego, przystosowanych do wstąpienia w szeregi naszej ekipy.

Premiera Spire of Sorcery nastąpi 21 października 2021 we wczesnym dostępie na komputerach PC. Więcej informacji oraz demo gry można znaleźć na oficjalnej stronie Steam.