Pierwsza plansza KDP stworzona przez Michała „Śledzia” Śledzińskiego pojawiła się niemal sześć lat temu w Pixelu. Dziś, dzięki wsparciu fanów twórczości Śledzia powstaje 92-stronicowy album w twardej oprawie, w formacie 210×275 mm, który opowiada o życiu artysty, gracza i rodzica.

Szczegółowe informacje i zamówienia są jeszcze przez tydzień dostępne na stronie kampanii w serwisie wspieram.to. Wydawca KDP 64+ postanowił jednak zgotować wielbicielom Pixela, KDP i Orient Mena jeszcze jedną niespodziankę. W serwisie aukcyjnym pojawiła się właśnie unikalna oferta zawierająca fizyczne i cyfrowe wydanie KDP+ połączone ze specjalnym pakietem prenumerat: dożywotnio otrzymywać będziecie Pixela i PSX Extreme w wersji cyfrowej i materialnej.

Plus pakiet wydań wznowionych (z okazji Pixel Heaven) magazynów Commodore & Amiga (2015), Bajtek (2016), Top Secret (2017), Świat Gier Komputerowych (2018)i Reset (2019). Do tego gry Driftland: The Magic Revival i Liberated (PC, Steam). Jednak to nie koniec atrakcji, bo wygrywając licytację staniecie się także posiadaczami dożywotniej karty wstępu Supporter Pixel Heaven, która zapewni wam wstęp na każdą edycję Pixel Heaven, począwszy od edycji 2020 r., która startuje w grudniu tego roku. A teraz coś unikalnego: elementem tego pakietu jest narysowany ołówkiem na kartce o wymiarach 18,5×26 cm prawdziwy, unikalny Orient Men autorstwa Tadeusza Baranowskiego, którego uzupełnieniem będzie KDP64+ z dwiema okładkami, jedna z nich będzie poświęcona właśnie Orient Menowi. I do tego autografy – Michała „Śledzia” Śledzińskiego i Tadeusza Baranowskiego.

Tymczasem zbiórka funduszy na wspieram.to na KDP 64+(28) osiągnęła już ponad 57 000 zł. Do progu 70 000 zł, który zapewni większości uczestników kompletne, cyfrowe roczniki Pixela jeszcze 13 000 zł i tydzień na decyzję.